Biografia: Paulina Krupińska modelka, prezenterka telewizyjna, młoda mama. Miss Polonia 2012, uczestniczka Miss Universe 2013, prezenterka TVN Style. Z wykształcenia jest pedagogiem. Ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Obecnie trenerka w nowym show telewizji TVN Mali Giganci.

 

Olśniewająca urodą, delikatna i wyjątkowo kobieca- tak w kilku słowach można opisać Paulinę Krupińską. Była Miss Polonia, a obecnie ceniona prezenterka i spełniona mama jest twarzą naszej linii kosmetyków Eva DERMO. Efekty sesji zdjęciowej możecie znaleźć w najpoczytniejszych czasopismach kobiecych.

Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy EVA DERMO dedykowana jest na problem skóry suchej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne. Linię zaprezentowano podczas lunchu prasowego, który poprowadziła znana dziennikarka telewizyjna Anna Kalczyńska- Maciejowska. Wysoką jakość kosmetyków Eva DERMO doceniła Paulina Krupińska, która została Ambasadorką tej marki.

Wyjątkowe kobiety, ciekawe spotkania i interesujące rozmowy. Tak w kilku słowach można opisać wydarzenie dla kobiet „Babski Dzień”. F.K. Pollena- Ewa S.A. postanowiła po raz kolejny przyłączyć się do projektu, skierowanego do Pań, które interesują się modą, urodą i zdrowym stylem życia. Nasze stoisko odwiedził gość specjalny- Ambasadorka linii Eva DERMO Paulina Krupińska. Jej wizyta była okazją do wspólnych zdjęć i ciekawych rozmów.