Linia do Pielęgnacji ciała Eva DERMO, została doceniona przez Magazyn Kosmetyki. Jury, w skład którego weszli między innymi Dorota Gardias, Barbara Kudrej- Szatan i Rafał Maślak, postanowiło przyznać naszym produktom nagrodę Qltowy Kosmetyk 2018 w kategorii “ciało, skóra z problemami”. Serdecznie dziękujemy!

Do udziału w tegorocznej edycji konkursu Qltowy Kosmetyk zorganizowanego przez Magazyn Kosmetyki, zgłoszonych zostało blisko 600 produktów do twarzy, ciała, włosów i makijażu.

Konkurs Qltowy Kosmetyk to każdego roku duże wyzwanie dla naszej redakcji. Liczba nadesłanych produktów przyprawia o zawrót głowy, a wymiana opinii na temat ich działania zdaje się nie mieć końca. – mówi redaktor naczelna magazynu Kosmetyki Magdalena Ziętkiewicz

Produkty do Pielęgnacji ciała Eva DERMO wygrały w trudnej kategorii “ciało, skóra z problemami”. Głównym zadaniem kosmetyków z tej linii jest intensywne nawilżenie skóry suchej oraz nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne. Efekty ich działania są odczuwalne już po pierwszym użyciu.

Serdecznie dziękujemy za nagrodę!

 

Qltowy Kosmetyk 2018 dla Pielęgnacji ciała Eva DERMO!
5 (100%) 1 vote