Qltowy Kosmetyk 2018 dla Pielęgnacji ciała Eva DERMO!

Linia do Pielęgnacji ciała Eva DERMO, została doceniona przez Magazyn Kosmetyki. Jury, w skład którego weszli między innymi Dorota Gardias, Barbara Kudrej- Szatan i Rafał Maślak, postanowiło przyznać naszym produktom nagrodę Qltowy Kosmetyk 2018 w kategorii „ciało, skóra z problemami”. Serdecznie dziękujemy!

Czytaj więcej

Meet Beauty z Polleną- Ewą (galeria)

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń urodowej blogosfery. Konferencja Meet Beauty przyciągnęła do Hotelu Lord w Warszawie, blisko 300 osób fascynujących się makijażem, modą i urodą. Nas też nie mogło tam zabraknąć! Czytaj więcej

Olimpiady czar

Za nami 7. Olimpiada Grupy TZMO. Emocji i dobrej zabawy nie brakowało. Sportowcy oraz kibice mogli w wolnej chwili odwiedzić stoisko F.K Pollena- Ewa i skorzystać z badania cery.

Czytaj więcej

Pollena- Ewa ponownie na Olimpiadzie!

Miło nam poinformować, że F.K. Pollena- Ewa S.A. po raz kolejny przyłączyła się do wyjątkowego przedsięwzięcia organizowanego przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych. Już 10 czerwca w Toruniu powstanie wioska olimpijska z mnóstwem atrakcji.

Czytaj więcej

EWA NA BABSKIM DNIU

F.K. Pollena- Ewa S.A. postanowiła po raz kolejny włączyć się w „Babski Dzień”, czyli w wyjątkowy projekt stworzony specjalnie dla kobiet.

Czytaj więcej

Kobiecy wieczór

To był wyjątkowo miły, ciekawy i wrażliwy październikowy wieczór. Pollena- Ewa kolejny raz miała przyjemność być partnerem  imprezy JaKobieta

Czytaj więcej

Eva na forum

F.K. Pollena- Ewa S.A. gościła na IV Forum Branży Kosmetycznej, którego organizatorem było Wydawnictwo Gospodarcze,

Czytaj więcej