Qltowy Kosmetyk 2018 dla Pielęgnacji ciała Eva DERMO!

Linia do Pielęgnacji ciała Eva DERMO, została doceniona przez Magazyn Kosmetyki. Jury, w skład którego weszli między innymi Dorota Gardias, Barbara Kudrej- Szatan i Rafał Maślak, postanowiło przyznać naszym produktom nagrodę Qltowy Kosmetyk 2018 w kategorii “ciało, skóra z problemami”. Serdecznie dziękujemy!

Czytaj więcej

Pollena- Ewa na I Regionalnym Kongresie Kobiet

Blisko 300 kobiet, w tym liczne grono czołowych, polskich aktywistek, 8 porywających wystąpień i niezliczone pogawędki– tak w skrócie można podsumować I Regionalny Kongres Kobiet, który w niedzielę 13. maja odbył się w Toruniu.

Czytaj więcej

Meet Beauty z Polleną- Ewą (galeria)

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń urodowej blogosfery. Konferencja Meet Beauty przyciągnęła do Hotelu Lord w Warszawie, blisko 300 osób fascynujących się makijażem, modą i urodą. Nas też nie mogło tam zabraknąć!

Czytaj więcej

Eva DERMO w sieci Auchan!

Zastanawiacie się, gdzie kupić najnowsze kosmetyki z serii Eva DERMO SEB OFF i Eva DERMO do pielęgnacji ciała? Już niebawem, będzie można je upolować w sklepach sieci Auchan – spieszcie się, zanim znikną z półek.

Czytaj więcej

Eva DERMO SEB OFF nowość na problem skóry z niedoskonałościami

Według badań przeprowadzonych przez Specjalistyczne Laboratorium Badawcze „ITA- TEST”, kosmetyki z serii Eva DERMO SEB OFF stosowane regularnie, wpływały pozytywnie na ogólny wygląd i kondycję skóry tłustej, mieszanej i z niedoskonałościami.

Czytaj więcej

Eva DERMO RED OFF nowość na problem skóry naczynkowej

Eva DERMO RED OFF to idealna propozycja dla kobiet szukających skutecznych, hipoalergicznych produktów do walki z niedoskonałościami skóry naczynkowej oraz potrzebujących głębokiego nawilżenia i działania przeciwzmarszczkowego.

Czytaj więcej

Zapraszamy na kolejne bezpłatne badanie skóry

Chcesz się dowiedzieć jaki masz typ skóry? Jak o nią dbać? Po jakie kosmetyki sięgać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań otrzymasz, podczas bezpłatnego badania skóry. Poznaj terminy i miejsca najbliższych badań.

Czytaj więcej

Pollena- Ewa ponownie na Olimpiadzie!

Miło nam poinformować, że F.K. Pollena- Ewa S.A. po raz kolejny przyłączyła się do wyjątkowego przedsięwzięcia organizowanego przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych. Już 10 czerwca w Toruniu powstanie wioska olimpijska z mnóstwem atrakcji.

Czytaj więcej