Strategiczny program badań naukowych i prac rozwojowych „Środowisko naturalne, rolnictwo i leśnictwo” BIOSTRATEG

Fabryka Kosmetyków Pollena-Ewa S.A. z siedzibą w Zelowie realizuje, w ramach Konsorcjum Plantarum Projekt pt. „Rośliny uprawne oraz produkty naturalne jako źródła substancji biologicznie aktywnych przeznaczonych do produkcji preparatów kosmetycznych, farmaceutycznych i suplementów diety” finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach II konkursu strategicznego programu badań naukowych i prac rozwojowych „Środowisko naturalne, rolnictwo i leśnictwo” BIOSTRATEG.

Czytaj więcej

Olimpiady czar

Za nami 7. Olimpiada Grupy TZMO. Emocji i dobrej zabawy nie brakowało. Sportowcy oraz kibice mogli w wolnej chwili odwiedzić stoisko F.K Pollena- Ewa i skorzystać z badania cery.

Czytaj więcej

Pollena- Ewa ponownie na Olimpiadzie!

Miło nam poinformować, że F.K. Pollena- Ewa S.A. po raz kolejny przyłączyła się do wyjątkowego przedsięwzięcia organizowanego przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych. Już 10 czerwca w Toruniu powstanie wioska olimpijska z mnóstwem atrakcji.

Czytaj więcej

Dzień dobry Eva DERMO

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z lunchu prasowego linii Eva DERMO.

Spotkanie poświęcone produktom Eva DERMO poprowadziła znana

Czytaj więcej

EWA NA BABSKIM DNIU

F.K. Pollena- Ewa S.A. postanowiła po raz kolejny włączyć się w „Babski Dzień”, czyli w wyjątkowy projekt stworzony specjalnie dla kobiet

Czytaj więcej

Kobiecy wieczór

To był wyjątkowo miły, ciekawy i wrażliwy październikowy wieczór. Pollena- Ewa kolejny raz miała przyjemność być partnerem  imprezy JaKobieta

Czytaj więcej

Eva na forum

F.K. Pollena- Ewa S.A. gościła na IV Forum Branży Kosmetycznej, którego organizatorem było Wydawnictwo Gospodarcze

Czytaj więcej